Karadeniz'in En Büyük Ahşap Mağazası
Karadeniz'in En Büyük Ahşap Mağazası
Klasik Ayaklar
46 Ürün Bulundu
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +

Lükens Ayak

 

Klasik bir görselliğin elde edilmesine destek sunan lükens ayak tasarımları dekorasyon içinde istenen etkinin edinilmesini sağlarken ahenkli bir bütünlüğün oluşmasını da sağlıyor. Mobilya ayağı tasarımları içinde yer alan ahşap lükens ayak geleneksel ve klasik çizgiden modern tasarıma kadar birçok dekorasyon ile uyumun edilmesine yardımcı olmaktadır.

 

Lükens masa ayağı son derece zarif olan kabartmaları ile dikkat çekerken sade tasarımları ise ortamda şık bir etkinin oluşmasını destekliyor. Lükens ayak modelleri değişen model ve tasarım özelliklerinin yanı sıra mobilyaya göre seçilebilecek olan yüksekliklere de sahip olarak satışa sunulmaktadır.

 

Ahşap Lükens Ayak

 

Lükens mobilya ayağı seçimlerinde değişen ebatlar arasından tercih yapabilirsiniz. Lükens koltuk ayağı seçimlerinizde 12 cm lükens ayak tercih edebilirken koltuğun tasarım özelliğine göre 10 cm lükens ayak ya da 20 cm lükens ayak da seçebilirsiniz. Aynı zamanda lükens ayak 14 cm olan seçimlerde bulunmaktadır. Daha yüksek olan mobilyalarınızda 40 cm lükens ayak tasarımları içinde tercih yapabilirsiniz. Sehpalarda daha çok tercih edilen bu yüksekliğin yanı sıra masalarda lükens ayak 70 cm veya lükens ayak 75 cm ebatlarında faydalanılmaktadır.

Kulaklı lükens ayak olarak da ifade edilen tasarım modellerinin seçimlerinde sadece ebatlar deği,l aynı zamanda modellerine de dikkat ederek genel dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak olan seçimleri belirleyebilirsiniz.

 

Ahşap Lükens Ayak Modelleri

 

Geleneksel dokunun yaşatılmasında etkili olan ahşap lükens ayak modelleri aynı zamanda klasik etkinin de kısa sürede edinilmesine destek oluyor. Son derece şık ve oldukça etkili olan tasarım modellerini modern mobilyalar içinde tercih edebilirsiniz.

 

Mobilya tasarımlarında ayaklar son derece önem taşımaktadır. Mobilyanın ayakta durmasına destek sunarken aynı zamanda estetik bütünlüğün elde edilmesinde koltuk, sehpa, masa, komodin, puf, sandalye gibi birçok üründe tercih edilir. Ayak seçimlerinde kartal görünümü ile tasarım ile bütünlük elde edecek olan lükens ayak modellerini tercih edebilir ve dekorasyonunuza da katkı sağlayabilirsiniz.

 

Lükens ahşap ayak modelleri boyanabilme özelliği ile de istenen mobilya için istenen renginde oluşturulmasına destek oluyor. Evinizde bulunan tüm mobilyalar için lükens ayak tasarımları içinden tercihinizi yapabilir ve ürün kullanımının avantajını elde edebilirsiniz.

 

Kolay montaj özelliğine sahip olmanın yanı sıra lükens ahşap ayak modelleri farklı ebat tercihleri ile de satılmaktadır. Farklı ebatlar ise modelleri hem koltuk hem sehpa hem masa da aynı anda kullanabilmenizi sağlıyor. Böylelikle görsel olarak da uyumu elde edebilirsiniz.

Lükens ahşap ayak modelleri ahşap oymacılığı ile hazırlanan tasarımları ile dekorasyon içinde klasik bir görseli elde ederken estetik olarak da istenen etkinin oluşmasına yardımcı olur. Klasik dekorasyon stilinden retroya ve modern dekorasyona kadar her alan kendine yer edinen lükens ahşap ayak modelleri ayrıca sağlamlığı ve kalitesi ile de yıllar boyu ürünü kullanmanın avantajlarını da elde etmenizi sağlamaktadır. Tasarım modellerinde tasarımların yanı sıra iki yan ebatlarının da belirlenerek buna göre alımına yer açmanız ürün ile olan uyum için önem taşır.

 

Lükens Ayak Fiyatları

 

Ahşap lükens ayak fiyat tasarım özelliklerine ve ürün detaylarına göre değişim göstermektedir. Dayanıklı ve kaliteli ürün alımında lükens ayak fiyatları işçilik ya da ebat detayları ile de hesaplanarak satışa sunulur. Lükens ayak imalatçıları arasından seçim yaparken ayak tasarımlarının yanı sıra dayanıklı ve kaliteli üretimde faydalanmanız önerilir. Böylelikle son derece zarif ve şık bir tasarıma sahip olurken uzun yıllar boyu ahşap ayakları kullanmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et